Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Praktyczne i ekologiczne plecaki od Co Tu Się Kroi

Co wyróżnia moją kolekcję? Przede wszystkim oryginalność! Sama projektuję, szyję i wysyłam produkty. W każdą realizację wkładam całe serce, dlatego możesz mieć pewność, że znajdziesz u mnie wyjątkowe wyroby. To nie tylko unikalne projekty z dbałością o każdy detal i perfekcyjne wykonanie. To również starannie dobrane materiały. Ma być solidnie, ekologicznie i kolorowo! Takie właśnie są prezentowane w tej kategorii męskie i damskie “skórzane plecaki” kurierskie/turystyczne. Pięknie wyglądają i przyciągają spojrzenia, są wytrzymałe, a do tego przyjazne środowisku. Do ich wykonania wykorzystuję wegańskie alternatywy dla skóry naturalnej. Choć często nazywane są skórzanymi, tak naprawdę powstają z papieru do szycia (washpapa) z lateksem syntetycznym oraz miękkiego i wytrzymałego materiału o właściwościach hipoalergicznych (korek).

W góry, na biwak, wycieczkę, a może do pracy?

Chciałabym, żeby moje produkty towarzyszyły Ci niezależnie od okoliczności. Dostępna w tej kategorii kolekcja ZROLOWANY to zarówno plecaki w góry, jak i na biwak, a nawet turystyczną wyprawę rowerową lub pociągiem. Pięknie się prezentują i zachwycają bogactwem kolorów. Nie da się przejść obok nich obojętnie! Do tego są pojemne oraz wytrzymałe — pomieszczą nawet liczne gadżety turystyczne niezbędne podczas wyprawy w góry. A zwieńczenie ich zalet stanowi wykonanie z ekologicznych i wegańskich materiałów (alternatywa dla skórzanych)!

Z przyjemnością pomogę wybrać idealny, kurierski plecak w góry, na miejski trip i nie tylko. To wyroby zarówno męskie, jak i damskie – każdy znajdzie u mnie coś dla siebie.