Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Chcesz być zero waste i kupić produkty, które posłużą Ci przez wiele lat? Z pewnością polubisz nasze kolorowe plecaki miejskie wykonane z ekologicznej washpapy, bawełny i korkowych fragmentów. To akcesoria o bardzo szerokim zastosowaniu – możesz ich używać podczas wykonywania codziennych obowiązków lub zabierać ze sobą na długie przechadzki po miejskim parku. Są tak zaprojektowane, że bez problemu zmieścisz w nich wszystkie przedmioty potrzebne do pracy czy na wycieczkę. Co więcej, możesz go wziąć, gdy idziesz na małe zakupy – dzięki solidnym ramiączkom ze sznurka oraz obszernemu korkowemu workowi wygodnie przeniesiesz produkty spożywcze do swojego domu.

Wegańska skóra – materiał dla ludzi dbających o środowisko

Proponujemy ekologiczne plecaki zrobione z washpapy. Czym ona jest? To papier, który można prać i wykorzystywać do szycia różnorodnych akcesoriów. Nazywa się go wegańską skórą, ponieważ z wyglądu i dotyku przypomina tą tradycyjną. Jeśli uwielbiasz skórzane, kolorowe wyroby, ale nie chcesz przykładać ręki do cierpienia zwierząt, nasze wygodne plecaki to idealne rozwiązanie dla Ciebie – możesz cieszyć się ich wyglądem przez długi czas bez wyrzutów sumienia.

Warto zaznaczyć, że do ich produkcji nie użyto żadnych składników odzwierzęcych – to sprawia, że nie tylko ograniczasz cierpienie braci mniejszych, ale pomagasz zmniejszyć efekty globalnego ocieplenia.

Zachwycające wzornictwo

Nasze korkowe plecaki różnią się wykończeniem. Znajdziesz tu kolorowe, miejskie egzemplarze utrzymane zarówno w stonowanych, jak i intensywnych barwach. Dominują na nich piękne, kwiatowe motywy – są idealne dla każdego, kto lubi się ubrać nie tylko wygodnie, ale też gustownie.

Gwarancja bezpieczeństwa

Jeśli interesują Cię nasze korkowe produkty, powinieneś wiedzieć, że by je wykonać, używamy bezpiecznych, certyfikowanych materiałów. Kolorowa, ekologiczna washpapa ma oznaczenie OEKO-TEX® Standard 100 oraz Reach, które poświadczają, że nie ma w niej substancji szkodliwych, w tym metali ciężkich.

Zapoznaj się z naszą ofertą, jeśli szukasz wygodnych, ekologicznych przedmiotów codziennego użytku, które doskonale sprawdzą się w przestrzeni miejskiej!